Grand Prix Małopolski w Boksie Olimpijskim z udziałem Bokserskiego Klubu Sportowego SMOK ZABIERZÓW

20210926_123408

Grand Prix Małopolski w Boksie Olimpijskim z udziałem zawodników i zawodniczek Bokserskiego Klubu Sportowego SMOK ZABIERZÓW

W dniu 26 września 2021 r. w Skawinie odbył się turniej boksu olimpijskiego Grand Prix Małopolski, w którym startowali reprezentanci BKS SMOK ZABIERZÓW. W zawodach uczestniczyło 88 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

W kategorii wiekowej młodzik Michalina Kotyza skrzyżowała rękawice z Patrycją Bystroń, zawodniczką klubu Magic Boxing Brzesko. Nasza zawodniczka wygrała walkę przed czasem
w   3  rundzie.

Mniej szczęścia mieli seniorzy naszego Klubu, którzy przegrali walki na punktu. Serhii Kishko w kategorii wagowej 60 kg. przegrał z Sebastianem Ptakiem- brązowym medalistom Mistrzostw Polski , natomiast Maciej  Madej w kategorii wagowej 63,5 kg przegrał z Kamilem Rzepką zawodnikiem Optimus Fight Club Krosno.

Gratulujemy Michalinie Kotyzie udanego debiutu w boksie olimpijskim.

Zawodnikom i zawodniczką Bokserskiego Klubu Sportowego SMOK ZABIERZÓW, życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach sportowych.