Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

K12

Na obiekcie KS Płaszowianka w dniu 19 września br. odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików -2020 z udziałem 48 zawodniczek i zawodników województwa Małopolskiego i Podkarpackiego.

Kolejny udany start zaliczyły zawodniczki Grota Zabierzów.

Indywidualnie brązowy medal wywalczyła Emilia Peszkowska i tytuł II-giej v-mistrzyni Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.

Na 4-tym miejscu uplasowała się Pola Paczyńska, na 6-ym Kornelia Kępa, na 8-mym Olga Pająk.

Zespół w składzie Emilia Peszkowska, Kornelia Kępa, Olga Pająk i Wiktoria Czuber zdobył srebrny medal i tytuł v-mistrzyń Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.

W punktacji klubowej zawodniczki Grota zajęły miejsce 4-te.

Równolegle toczył się Jesienny Młodzieżowy Turniej Lajkonika-2020 z udziałem 114 uczestników z województw – Śląskiego, Mazowieckiego, Podkarpackiego i Małopolskiego.

Indywidualnie 7-me miejsce zajęła Emilia Peszkowska, 8-me Pola Paczyńska, 10-te Kornelia Kępa w kategorii młodziczek. W kategorii dzieci starszych Zuzanna Zając zajęła 5-te miejsce.

Ekipa startowała pod kierownictwem Agnieszki Kępy.