Urodzinowe spotkanie Jubilatów Klubie Seniora „Złota Jesień” w Zabierzowie

21199668_1588156024548369_1132439831120083086_o

W dniu 31 sierpnia br. członkowie naszego Klubu w uroczysty sposób uczcili urodzinowe jubileusze swoich klubowych przyjaciół, a mianowicie Pani Maria Korzonek obchodziła 90 – te urodziny a Pan Bolesław Filo 85 – te.

W tym szczególnym dniu było wiele życzeń i serdeczności od członków Klubu, jak również od Sołtysa i Rady Sołeckiej.

Kierowane do Jubilatów życzenia i listy gratulacyjne dotyczyły tego, co dla Nich najważniejsze, a mianowicie były to życzenia nieustającej pogody ducha, siły do pokonywania codziennych trudów, i aby kolejne lata płynęły w dobrym zdrowiu, spokoju, życzliwości i miłości pośród rodziny i klubowych przyjaciół.

Oprócz serdecznych życzeń i uścisków było gromkie 200 lat przy kieliszku szampana, a także urodzinowe płonące torty i mnóstwo kwiatów.  Zacnym Jubilatom wręczono pamiątkowe zdjęcia, a także humorystyczne „certyfikaty” zaświadczające o ukończeniu swoich pięknych lat i uprawniające do posługiwania się różnymi wymyślnymi tytułami.

Jubilaci otrzymali też obrazy przedstawiające polskie kwiaty i jak powiedziała ich autorka, mimo że nie posiadają one artystycznego wyrazu, to jednak ważne jest, że malowane były dla Jubilatów z sercem i z szacunkiem.

Przy okazji tych Jubileuszy należy wspomnieć, że Bolesław Filo jest członkiem założycielem naszego Klubu i był kilkuletnim V-ce Przewodniczącym a Pani Maria Korzonek do Klubu należy też od samego początku t.j. już 18 lat.

Jeszcze raz naszym Jubilatom życzymy wszelkiej pomyślności!

 

Tekst – Barbara Golińska

Zdjęcia – Wiesława Danielewska